Teenused & Hinnakiri

Teenuseid teostame nii kliendi enda kodus kui ka Tartu Kutsehariduskeskuse koolimajas A korpuses.

Riistvaralised teenused

Eelnevalt meie juurde pöördudes tuleks selgitada probleem võimalikult detailselt lahti, et saaksime teie probleemi lahendada aegasäästvalt. Komponenti, mida soovite vahetada või lisada peab olema kliendil eelnevalt ostetud või ostame meie kokkuleppeliselt säästes teie aega (arve alusel läheb komponent teenuse hinnakirja). Töökäiku me dokumenteerime.

Tarkvaralised teenused

Operatsioonisüsteemi paigaldamiseks peab kliendil eelenevalt olema ostetud litsents või on see meie poolt kokkuleppeliselt. Vajalike failide alles hoidmise teenus maksab 4 eurot.

Muud teenused

Peale riistvaraliste ja tarkvaraliste teenuste, pakume me koolitusi rakendustest või tarkvaradest. Koolitused on mõeldud inimestele, kes soovivad teha elu lihtsamaks tuues ellu tarkavara teenuseid. Koolituste kestvused on üldiselt alla 1 tunni. Koolitused on kokkuleppel. Koolituse hind on 40 eurot tund. Rohkema info saamiseks kirjutage itabilised@gmail.com või helistada +372 5032693.

Pakume koolitusi ja nõustamist järgmistes valdkondades – Google chrome-i rakendused (gmail, drive, maps, photos jms), ID-Tarkvara ja tuntumad meediakanalid (Facebook, instagramm, reddit jms)